Kuracje ziołowe


Zioła nazywane peruwiańskimi można nabyć na wiele sposobów. Należy jednakże pamiętać, że gdy w grę wchodzi walka o ludzkie zdrowie, wtedy nie cena, lecz jakość i oryginalność stosowanego ziela powinna być najważniejsza,...

Kuracje ziołowe (każda i zawsze) rozpoczynamy od oczyszczenia organizmu ziołami: Manayupa, Hercampuri, Flor de arena, Agracejo lub Pinco Pinco, w zależności od rodzaju schorzenia.

Kuracje ziołowe naszego instytutu

Zioła peruwiańskie stosowane w naszych kuracjach ziołowych zawsze zalecane są indywidualnie każdej osobie, która zwraca się do Instytutu Uncaria z prośbą o kurację Ojca Szeligi.

 

recepta - kuracje ziołowe Ojca Szeligi

 

Kuracje ziołowe ustalane są w oparciu o oryginalne receptury, jakie Ojciec Szeliga pozostawił panu Markowi Lubińskiemu

 

Skuteczne kuracje ziołowe – To możliwe!

Zioła nazywane peruwiańskimi można nabyć na wiele sposobów. Oferują je różne firmy poprzez internet, a także hurtownie i sklepy zielarskie, często po wręcz podejrzanie niskich cenach. Należy jednakże pamiętać, że gdy w grę wchodzi walka o ludzkie zdrowie, a często nawet o życie, jak ma to miejsce w przypadku leczenia nowotworów złośliwych, wtedy nie cena, lecz jakość i oryginalność stosowanego ziela powinna być najważniejsza, zaś powiedzenie, że to, co tanie, potem kosztuje jeszcze drożej, sprawdza się w tym przypadku bardziej, niż w innych.

Zioła w kapsułkach / tabletkach – czy warto?

Zioła peruwiańskie przetworzone i oferowane przez różne firmy w postaci kapsułek, tabletek, itp. nie posiadają żadnej wartości. Instytut Uncaria stosuje kuracje ziołowe (takimi jak Vilcacora, Manayupa, Graviola, Flor de arena, Tahuari i inne) jedynie ziołami z Peru w postaci naturalnej. Inne firmy sprowadzają z Peru bezwartościowe kapsułki ziołowe, gdyż na wywóz z Peru peruwiańskich ziół leczniczych w formie suszu, a przede wszystkim Vilcacora, potrzebne są specjalne zezwolenia peruwiańskiego ministerstwa. Żadna firma w Polsce poza Instytutem Uncaria nie posiada takich zezwoleń. Ojciec Szeliga zawsze zalecał zioła peruwiańskie w postaci naturalnej. Mówi o tym bardzo wyraźnie w archiwalnym dokumencie filmowym: Ojciec Szeliga o kuracjach ziołowych.

Kuracje oczyszczające Insytutu Uncaria

Z analizy rynku przeprowadzonej przez niezależny zespół naukowców uniwersyteckich, farmaceutów i botaników, pod kątem jakości ziół peruwiańskich oferowanych na rynku europejskim wynika niezbicie, iż jedynie Instytut Uncaria z Peru, działający na terenie Unii Europejskiej jako Uncaria Ltd., oferuje pełno wartościowe zioła, pochodzenie których jest w pełni udokumentowane przez właściwe peruwiańskie organy państwowe. Ich nieporównywalnie wysoka jakość lecznicza potwierdzona została badaniami w kilku ośrodkach naukowych, między innymi przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Nasze ziołowe kuracje oczyszczające i wzmacniające sprawdzone na setkach osób mówią same za siebie

 

rekomendacja WUM dla Instytutu Uncaria

Rekomedacja dla Instytutu Uncaria wystawiona przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie

 

Kuracje oczyszczające

Poza tym pamiętać trzeba, iż aby zioła leczyły, muszą być odpowiednio łączone w kuracje oczyszczające. Instytut Uncaria, jako jedyny bezpośredni spadkobierca fitoterapeutycznego dziedzictwa największego w historii badacza medycyny peruwiańskiej, Ojca Edmunda Szeligi, dysponuje wiedzą konieczną do tworzenia takich kuracji. Dlatego też możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować  Państwu szereg niezwykle skutecznych zestawów ziołowych, zbudowanych wiernie według oryginalnych receptur Ojca Edmunda Szeligi. Znajdują one od zastosowanie w leczeniu, oraz zapobieganiu różnym, nawet bardzo ciężkim schorzeniom. Oferujemy pomoc w leczeniu i zapobieganiu schorzeniom układu krążenia, układu trawiennego, układu kostnego, układu oddechowego, jak również w leczeniu i profilaktyce nowotworów złośliwych. Wszystkie kuracje układane są indywidualnie, na podstawie dokładnej analizy nadsyłanej przez Państwa dokumentacji medycznej, czyli już postawionej diagnozy lekarskiej. Nasz Instytut diagnoz nie stawia.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat kuracji prosimy o kontakt z instytutem poprzez formularz, e-mail, lub telefonicznie pod nr 784 676 154

Konsultacje dot. leczenia

Konsultacje z zakresu medycyny naturalnej z długoletnim asystentem Ojca Edmunda Szeligi, fitoterapeutą Markiem Lubińskim. W trakcie konsultacji dobierane są dla Państwa kuracje ziołowe (leczenie za pomocą ziół z Peru) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: ziola@uncaria.pl