Nasze zioła


ZIOŁA PERUWIAŃSKIE

Bezkresne i jeszcze dziewicze obszary Amazonii i Andów peruwiańskich to nie tylko „zielone płuca świata”, ale także jego medyczne zaplecze. Szacuje się, iż występuje tam prawie czterysta tysięcy gatunków roślin mogących mieć zastosowanie w leczeniu chorób. Do tej pory współczesnej nauce udało się przebadać jedynie kilkaset z tych ziół i bardzo wiele z nich stało się źródłem do pozyskiwania bardzo cennych alkaloidów i substancji stosowanych przez przemysł farmaceutyczny. Jednakże pojedyncze alkaloidy wyekstrahowane z ziela nie są tak skuteczne leczniczo, jak całe rośliny stosowane według tradycyjnych receptur. Potwierdzają to bezsprzecznie tysiące pacjentów wyleczonych przez Ojca Edmunda Szeligę w ciągu wielu lat pracy fitoterapeutycznej nawet z najcięższych schorzeń. Mało tego, gdyż rośliny te trzeba umieć umiejętnie łączyć ze sobą w zestawy kuracyjne. Jest to ogromna wiedza, którą Ojciec Szeliga przekazał założycielowi Instytutu Uncaria, panu Markowi Lubińskiemu. Ta wiedza, oraz oryginalne, pochodzące bezpośrednio z Peru zioła lecznicze, decydują o tym, iż Instytut Uncaria może zaoferować Państwu to, czego nie jest w stanie uczynić żadna inna firma.

W związku z komercjalizacją w Polsce oraz w krajach sąsiednich różnych produktów ziołowych nie potwierdzonego pochodzenia jako rzekomych oryginalnych ziół Ojca Edmunda Szeligi, ostrzegamy wszystkich zainteresowanych i jednocześnie raz jeszcze podkreślamy, iż Ojciec Edmund Szeliga nie dał swej autoryzacji na sprzedaż ziół, czy też preparatów ziołowych w Jego imieniu żadnej z firm utworzonych poza granicami Peru. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nasza firma, Instytut Uncaria, została ukonstyuowana właśnie w Peru w roku 1999.

Konsultacje dot. leczenia

Konsultacje z zakresu medycyny naturalnej z długoletnim asystentem Ojca Edmunda Szeligi, fitoterapeutą Markiem Lubińskim. W trakcie konsultacji dobierane są dla Państwa zioła dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: ziola@uncaria.pl