Maca na polepszenie potencji

15 sty 2018
Rate this post

Maca na potencję i płodność

Zanim przedstawimy nieopisany wręcz wpływ macy na polepszenie płodności cofnijmy się na chwilę wstecz. Historia światowej kariery rośliny Maca (Lepidium meyenii walp.) zaczęła się jak to często bywa przez zwykły przypadek. Otóż na płaskowyżach Andów peruwiańskich zwanych Puna leżących na wysokości około czterech tysięcy metrów n.p.m., gościła w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia ekspedycja szwajcarskich etnografów. Zadaniem jej było przeprowadzenie studiów nad zwyczajami Indian Quechua zamieszkujących te niedostępne tereny. Jakież było ogromne zdziwienie badaczy, gdy odkryli, że miejscowe Indianki  rodzą dzieci do sześćdziesiątego roku życia, a Indianie w wieku lat siedemdziesięciu i ponad pełni są wigoru i zostają ojcami. Aby wyjaśnić to nietypowe zjawisko zaczęto badać dietę. Ponieważ na tej wysokości rosną jedynie maleńkie ziemniaki oraz Maca wybór był prosty. Zajęto się badaniem tego niewielkiego warzywa. Okazało się, że Maca jest rośliną, korzeń której ze względu na swój jedyny w swoim rodzaju skład biochemiczny jest wspaniałym stymulatorem funkcji rozrodczych tak u kobiet, jak i u mężczyzn.

Korzeń maca na potencje – niezwykłe właściwości

Co składa się na tę wyjątkowość korzenia Maca (Lepidium meyenii walp.)? Badania przeprowadzone w wielu krajach świata, od USA po Chiny, wskazują jednoznacznie, iż korzeń Maca stymuluje utrzymanie właściwej sprawności seksualnej, gdyż jest bardzo bogatym źródłem świetnie przyswajalnego białka. Maca dostarcza organizmowi argininy i wszystkich innych niezbędnych aminokwasów. Mężczyźni, którzy są i chcą być aktywni seksualnie wymagają zwiększonego dostarczania argininy do organizmu. Musi być to arginina bardzo dobrze przyswajalna. Maca (Lepidium meyenii walp.)  dostarcza organizmowi specjalnej odmiany arginyny, która stanowi osiemdziesiąt procent składu białka spermy. Arginina zawarta w Maca odpowiada także za właściwe ukrwienie męskich i żeńskich organów płciowych, a u mężczyzn podnosi ruchliwość i liczbę plemników. Dlatego też Maca jest niekwestionowanym naturalnym środkiem, który problemy bezpłodności i niemożności płciowej.

Korzeń Maca? Tylko z Peru

Należy bardzo wyraźnie podkreślić, że jedynie ta Maca, która wyrosła w Andach peruwiańskich powyżej wysokości 3.800 m.n.p.m. posiada te właściwości. Maca uprawiana gdzie indziej jest produktem bezwartościowym, gdyż na tej szerokości geograficznej poniżej 3.800 m.n.p.m występują grzyby, które pasożytują na Maca i odbierają jej wszelkie walory lecznicze.

Szukasz korzenia Maca na potencje i nie tylko?

Skontaktuj się z nami!

Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: ziola@uncaria.pl