Poznajmy się lepiej

16 lis 2018
4.1/5 - (79 votes)

Instytut Uncaria® powołany został do życia z inicjatywy Ojca Edmunda Szeligi w 1999 roku w Limie w Peru przez Marka Lubińskiego i od tamtej pory wypełnia szczytną misję kontynuując dzieło rozpoczęte przez Ojca E. Szeligę. W roku 2010 powstała filia Instytutu Uncaria w Europie, która obecnie ma swą siedzibę administracyjną w Wielkiej Brytanii jako zarejestrowana tam spółka Uncaria Ltd. Instytut Uncaria® poza ziołolecznictwem zajmuje się również badaniami naukowymi. Przedstawiciele naszego instytutu brali udział we wszystkich dotychczasowych Światowych Kongresach Medycyny Naturalnej, jakie odbywają się regularnie w Peru. Link do artykułu w tygodniku „Niedziela”:  http://www.niedziela.pl/artykul/98861/nd/Biali-bracia-Indian

W maju 2007 roku przedstawiciele Instytutu Uncaria® wspólnie z innymi naukowcami z uniwersytetów peruwiańskich wzięli udział w międzynarodowej konferencji dotyczącej badań flory i fauny Ameryki Południowej. Konferencja ta odbyła się w Instytucie Botaniki PAN w Krakowie. Jednym z efektów tego wydarzenia było podpisanie umowy o współpracy pomiędzy: Instytutem Farmakognozji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutem Botaniki PAN, Uniwersytetem Cayetano Herredia z Limy, Uniwersytetem San Marcos z Limy i Instytutem Uncaria. Umowa dotyczy szeroko pojętych studiów nad właściwościami ziół amazońsko – andyjskich i ich praktycznym zastosowaniem. Nadrzędnym celem tych badań jest z jednej strony pozyskiwanie ziół o jak najwyższej jakości i jednakowym standardzie, co gwarantuje ich najlepsze działanie. Z drugiej strony zaś racjonalna gospodarka naturalnymi zasobami Amazonii i Andów, chroniąca ekosystem przed dewastacją.

W Polsce Instytut Uncaria współpracuje także z Zakładem Chemii Fizycznej Wydziału Farmacji WUM

Instytut Uncaria® jest jedną z nielicznych firm na rynku europejskim, które oferują prawdziwe zioła lecznicze, sprowadzane bezpośrednio z Peru. Poza tym, instytut nasz dzięki stałej współpracy z najlepszymi specjalistami, zarówno w Peru jak i w Polsce,  między innymi takimi jak: profesor dr nauk farm. Wiktor Stelmach, inżynier Santos Jaimes Serkovic, i innymi,  zapewnia stałą kontrolę jakości oferowanych ziół. Zdajemy sobie bowiem sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży.

Dlaczego Instytut Uncaria?

Instytut Uncaria jako jedyny w Europie oferuje oryginalne kuracje ziołowe z roślin leczniczych najwyższej jakości, pochodzących z Andów i Amazonii. Kuracje te tworzone są w oparciu o oryginalne receptury Ojca Edmunda Szeligi. Instytut Uncaria pozostaje w ten sposób wierny głównej zasadzie swego Założyciela i Mistrza – Ojca Edmunda Szeligi, która mówił, iż „tylko zioła w swej naturalnej postaci leczą na prawdę”. Wszystkie zioła oferowane Państwu przez Instytut Uncaria® (Uncaria Ltd) są starannie wyselekcjonowane i pochodzą z czystych ekologicznie regionów Andów i Amazonii peruwiańskiej. Posiadają certyfikaty jakości oraz są zarejestrowane w peruwiańskim Ministerstwie Zdrowia DIGESA – co jest warunkiem dopuszczenia ich do legalnego obrotu i eksportu poza terytorium Peru. Zioła, które stosujemy w naszych kuracjach pochodzą niezmiennie z tego samego źródła od początku istnienia Instytutu Uncaria.

Nasze zioła i kuracje

Aby zamówić kurację w Instytucie Uncaria należy przesłać na nasz adres mailowy ziola@uncaria.pl zeskanowaną dokumentację medyczną- wyniki badań, lub osobiście napisaną historię choroby. Konsultacje są też możliwe pod numerem telefonu 784 676 154. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

W skład Kuracji Ojca Szeligi wchodzą zawsze zioła w postaci naturalnej. Są wśród nich takie, jak Vilcacora, Manayupa, Graviola, Tahuari, Hercampuri, Flor de arena, i inne oryginalne zioła z Peru.


Skontaktuj się i zamów już dzisiaj!


Dowodem skuteczności naszych kuracji są świadectwa wielu ludzi, których udało się wyleczyć nawet z najcięższych chorób – przekierowanie na świadectwa ze strony.

Ustalanie kuracji ziołowych

Wszystkie kuracje ziołowe ustalane są indywidualnie dla zwracających się do nas osób na podstawie opisów własnych i dokumentacji medycznej (wyników badań), które należy przesyłać na nasz adres mailowy ziola@uncaria.pl Po więcej informacji prosimy telefonować na numer w Polsce 784 676 154.

Wszystkie konsultacje są bezpłatne.