Zamawianie ziół oraz bezpłatne konsultacje: tel.: 784 676 154, e‑mail: ziola@uncaria.pl

Zioła na potencję i płodność

Jakie zioła na potencję i płodność? Zanim przedstawimy nieopisany wręcz wpływ korzenia Maca na potencję i płodność cofnijmy się na chwilę w czasie. Historia światowej kariery rośliny Maca (Lepidium meyenii walp.) zaczęła się jak to często bywa przez zwykły przypadek. Otóż na płaskowyżach Andów peruwiańskich zwanych Puna leżących na wysokości około czterech tysięcy metrów n.p.m., gościła w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia ekspedycja szwajcarskich etnografów. Zadaniem jej było przeprowadzenie studiów nad zwyczajami Indian Quechua zamieszkujących te niedostępne tereny.

Jakież było ogromne zdziwienie badaczy, gdy odkryli, że miejscowe Indianki rodzą dzieci do sześćdziesiątego roku życia, a Indianie w wieku lat siedemdziesięciu i ponad pełni są wigoru i zostają ojcami. Czy zioła na potencję mogą mieć aż taki wpływ na ludzkie zachowania? Aby wyjaśnić to nietypowe zjawisko zaczęto badać dietę. Ponieważ na tej wysokości rosną jedynie maleńkie ziemniaki oraz Maca wybór był prosty. Należało więc zbadać wpływ korzenia Maca na potencję. Zajęto się badaniem tego niewielkiego warzywa. Okazało się, że Maca jest rośliną, korzeń której ze względu na swój jedyny w swoim rodzaju skład biochemiczny jest wspaniałym stymulatorem funkcji rozrodczych tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Skuteczność Maca jako zioła na potencję i płodność została wykazana.

Konsultacje zielarskie - Marek Lubiński w Andach

Porady zielarskie:

Porad zielarskich z zakresu leczenia ziołami peruwiańskimi udziela wieloletni asystent Ojca Edmunda Szeligi w Peru, popularyzator ziołolecznictwa, założyciel Instytutu Uncaria, fitoterapeuta Marek Lubiński.

tel.: 784 676 154
e-mail: ziola@uncaria.pl

Porady są bezpłatne.
W swoich kuracjach ziołowych stosujemy wyłącznie oryginalne zioła w postaci naturalnej.

Marek Lubiński radzi

Zioła na potencję - korzeń maca na potencje, niezwykłe właściwości

Jakie zioła na potencję? Co składa się na tę wyjątkowość korzenia Maca (Lepidium meyenii walp.)? Badania przeprowadzone w wielu krajach świata, od USA po Chiny, wskazują jednoznacznie, iż korzeń Maca stymuluje utrzymanie właściwej sprawności seksualnej, gdyż jest bardzo bogatym źródłem świetnie przyswajalnego białka. Maca dostarcza organizmowi argininy i wszystkich innych niezbędnych aminokwasów. Mężczyźni, którzy są i chcą być aktywni seksualnie wymagają zwiększonego dostarczania argininy do organizmu. Musi być to arginina bardzo dobrze przyswajalna.

Maca (Lepidium meyenii walp.) dostarcza organizmowi specjalnej odmiany arginyny, która stanowi osiemdziesiąt procent składu białka spermy. Arginina zawarta w Maca odpowiada także za właściwe ukrwienie męskich i żeńskich organów płciowych, a u mężczyzn podnosi ruchliwość i liczbę plemników. Dlatego też Maca jest niekwestionowanym naturalnym środkiem, który problemy bezpłodności i niemożności płciowej.

Zioła na potencję i płodność – Korzeń Maca – wyłącznie z Peru

Należy bardzo wyraźnie podkreślić, że jedynie ta Maca, która wyrosła w Andach peruwiańskich powyżej wysokości 3.800 m.n.p.m. posiada te właściwości. Maca uprawiana gdzie indziej jest produktem bezwartościowym, gdyż na tej szerokości geograficznej poniżej 3.800 m.n.p.m występują grzyby, które pasożytują na Maca i odbierają jej wszelkie walory lecznicze.

Porady zielarskie

Zioła peruwiańskie wykorzystane w poradzie

Więcej informacji o ziołach stosowanych w ziołowej kuracji na potencję.

Dzięki stałej współpracy z najlepszymi specjalistami, zarówno w Peru, jak i w Polsce, między innymi takimi jak: prof. Manuel Fernandez Ibarguen, prof. Wiktor Stelmach, prof. Iwona Wawer czy inż. Santos Jaimes Serkovic, udało się nam wypracować stałą kontrolę jakości oferowanych ziół. Zdajemy sobie bowiem sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży. Naszym celem i zadaniem jest niesienie pomocy ludziom w leczeniu ich z chorób i dolegliwości.

Zalecamy stosowanie tradycyjnych wywarów lub naparów z ziół, ponieważ w postaci naturalnej otrzymujemy coś, co farmacja określa terminem intractum, czyli koncentratu wszystkich składników leczniczych. Dopiero wtedy możemy mówić o synergicznym działaniu ziół na organizm ludzki. Efekt takiego leczenia jest zawsze o wiele lepszy niż przy stosowaniu ziół w postaci przetworzonej.

Konieczne jest racjonalne posługiwanie się ziołami, samoleczenie jest niewskazane. Umiejętne dozowanie ziół, ich przygotowywanie i łączenie w zestawy kuracyjne wymaga określonego zasobu wiedzy i doświadczenia. Instytut Uncaria ma takie kompetencje i pragnie pomóc wszystkim, którym pomoc taka jest potrzebna i którzy są przekonani co do skuteczności kuracji ziołowych.