Kuracje ziołowe


Zioła nazywane peruwiańskimi można nabyć na wiele sposobów. Należy jednakże pamiętać, że gdy w grę wchodzi walka o ludzkie zdrowie, wtedy nie cena, lecz jakość i oryginalność stosowanego ziela powinna być najważniejsza,...

Kuracje ziołowe (każda i zawsze) rozpoczynamy od oczyszczenia organizmu ziołami: Manayupa, Hercampuri, Flor de arena, Agracejo lub Pinco Pinco, w zależności od rodzaju schorzenia.

Kuracje ziołowe naszego instytutu

Zioła peruwiańskie stosowane w naszych kuracjach ziołowych zawsze zalecane są indywidualnie każdej osobie, która zwraca się do Instytutu Uncaria z prośbą o kurację Ojca Szeligi.

recepta - kuracje ziołowe Ojca Szeligi

Kuracje ziołowe ustalane są w oparciu o oryginalne receptury, jakie Ojciec Szeliga pozostawił panu Markowi Lubińskiemu

Skuteczne kuracje ziołowe – To możliwe!

Zioła nazywane peruwiańskimi można nabyć na wiele sposobów. Oferują je różne firmy poprzez internet, a także hurtownie i sklepy zielarskie, często po wręcz podejrzanie niskich cenach. Należy jednakże pamiętać, że gdy w grę wchodzi walka o ludzkie zdrowie, a często nawet o życie, jak ma to miejsce w przypadku leczenia nowotworów złośliwych, wtedy nie cena, lecz jakość i oryginalność stosowanego ziela powinna być najważniejsza, zaś powiedzenie, że to, co tanie, potem kosztuje jeszcze drożej, sprawdza się w tym przypadku bardziej, niż w innych.

Zioła w kapsułkach / tabletkach – czy warto?

Zioła peruwiańskie przetworzone i oferowane przez różne firmy w postaci kapsułek, tabletek, itp. nie posiadają żadnej wartości. Instytut Uncaria stosuje kuracje ziołowe (takimi jak Vilcacora, Manayupa, Graviola, Flor de arena, Tahuari i inne) jedynie ziołami z Peru w postaci naturalnej. Inne firmy sprowadzają z Peru bezwartościowe kapsułki ziołowe, gdyż na wywóz z Peru peruwiańskich ziół leczniczych w formie suszu, a przede wszystkim Vilcacora, potrzebne są specjalne zezwolenia peruwiańskiego ministerstwa. Żadna firma w Polsce poza Instytutem Uncaria nie posiada takich zezwoleń. Ojciec Szeliga zawsze zalecał zioła peruwiańskie w postaci naturalnej. Mówi o tym bardzo wyraźnie w archiwalnym dokumencie filmowym: Ojciec Szeliga o kuracjach ziołowych.

Kuracje ziołami z Peru Insytutu Uncaria

Z analizy rynku przeprowadzonej przez niezależny zespół naukowców uniwersyteckich, farmaceutów i botaników, pod kątem jakości ziół peruwiańskich oferowanych na rynku europejskim wynika niezbicie, iż jedynie Instytut Uncaria z Peru, działający na terenie Unii Europejskiej jako Uncaria Ltd., oferuje pełno wartościowe zioła, pochodzenie których jest w pełni udokumentowane przez właściwe peruwiańskie organy państwowe. Ich nieporównywalnie wysoka jakość lecznicza potwierdzona została badaniami w kilku ośrodkach naukowych, między innymi przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

rekomendacja WUM dla Instytutu Uncaria

Rekomedacja dla Instytutu Uncaria wystawiona przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie

Skuteczność kuracji ziołowych

Poza tym pamiętać trzeba, iż aby zioła leczyły, muszą być odpowiednio łączone w kuracje ziołowe. Instytut Uncaria, jako jedyny bezpośredni spadkobierca fitoterapeutycznego dziedzictwa największego w historii badacza medycyny peruwiańskiej, Ojca Edmunda Szeligi, dysponuje wiedzą konieczną do tworzenia takich kuracji. Dlatego też możemy z pełną odpowiedzialnością zaproponować  Państwu szereg niezwykle skutecznych zestawów ziołowych, zbudowanych wiernie według oryginalnych receptur Ojca Edmunda Szeligi. Znajdują one od zastosowanie w leczeniu, oraz zapobieganiu różnym, nawet bardzo ciężkim schorzeniom. Oferujemy pomoc w leczeniu i zapobieganiu schorzeniom układu krążenia, układu trawiennego, układu kostnego, układu oddechowego, jak również w leczeniu i profilaktyce nowotworów złośliwych. Wszystkie kuracje układane są indywidualnie, na podstawie dokładnej analizy nadsyłanej przez Państwa dokumentacji medycznej, czyli już postawionej diagnozy lekarskiej. Nasz Instytut diagnoz nie stawia. Polecamy również nasza kuracje oczyszczające

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat kuracji prosimy o kontakt z instytutem poprzez formularz, e-mail, lub telefonicznie pod nr 784 676 154

Zamów już dzisiaj!

kup nasze zioła

Bezpłatne konsultacje dot. leczenia

Bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny naturalnej z długoletnim asystentem Ojca Edmunda Szeligi, fitoterapeutą Markiem Lubińskim. W trakcie konsultacji dobierane są dla Państwa kuracje ziołowe (leczenie za pomocą ziół z Peru) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: ziola@uncaria.pl