Nasze zioła


ZIOŁA PERUWIAŃSKIE INSTYTUTU UNCARIA

Bezkresne i jeszcze dziewicze obszary Peru – Amazonii i Andów peruwiańskich to nie tylko „zielone płuca świata”, ale także jego medyczne zaplecze.

zioła z peru

Szacuje się, iż występuje tam prawie czterysta tysięcy gatunków roślin i ziół mogących mieć zastosowanie w leczeniu chorób. Do tej pory współczesnej nauce udało się przebadać jedynie kilkaset z peruwiańskich ziół. Bardzo wiele z nich stało się źródłem pozyskania bardzo cennych alkaloidów i substancji stosowanych przez przemysł farmaceutyczny.

Jednakże pojedyncze alkaloidy wyekstrahowane z ziół z Peru nie są tak skuteczne leczniczo, jak całe rośliny stosowane według tradycyjnych receptur.

Lecznicze kuracje ziołowe

Zioła peruwiańskie znajdują zastosowanie we wspomaganiu leczenia bardzo wielu chorób, w tym nowotworów złośliwych. Jako zioła na raka znajdują zastosowanie takie zioła, jak Vilcacora, Graviola, Tahuari, Ubos, Palo de huaco, Huaco blanco i Sangre de drago.

We wspomaganiu leczenia chorób przewodu pokarmowego Instytut Uncaria stosuje takie zioła peruwiańskie, jak Sangre de drago, Manayupa, Tahuari oraz Graviola.

Z kolei przy wspomaganiu leczenia reumatyzmu zaleca się między innymi Vilcacora i Chuchuhuasi.

We wspomaganiu walki z chorobami wątroby stosuje się Hercampuri i Palo de Huaco oraz Agracejo.

Z kolei przy cukrzycy Cuti Cuti i Pasuchaca.

We wspomaganiu leczenia ziołami peruwiańskimi ogromne znaczenia ma Maca, która między innymi jest skutecznym środkiem na bezpłodność, spadek odporności i niedobory witamin i minerałów. Maca bardzo skutecznie poprawia pamięć i sprawność umysłową.

Zioła z Peru, jakie Instytut Uncaria zaleca przy wspomaganiu leczenia chorób nerek, to Manayupa, Huamanpinta i Chanca piedra.

Usuwanie dolegliwości dróg oddechowych wspomagają zioła peruwiańskie Huamanripa i Asnachilca.

Kuracje ziołami z Peru Ojca Szeligi

Skuteczność kuracji ziołowych potwierdzają bezsprzecznie tysiące pacjentów wyleczonych przez Ojca Edmunda Szeligę.  W ciągu wielu lat pracy fitoterapeutycznej Ojciec Szeliga leczył z nawet z najcięższych schorzeń. Mało tego, gdyż zioła peruwiańskie trzeba umieć umiejętnie łączyć ze sobą w zestawy kuracyjne.

Jest to ogromna wiedza, którą Ojciec Szeliga przekazał założycielowi Instytutu Uncaria, panu Markowi Lubińskiemu.

Ta wiedza, oraz oryginalne, pochodzące bezpośrednio z Peru zioła lecznicze, decydują o tym, iż Instytut Uncaria może zaoferować Państwu to, czego nie jest w stanie uczynić żadna inna firma.

W związku z komercjalizacją w Polsce oraz w krajach sąsiednich różnych produktów ziołowych nie potwierdzonego pochodzenia jako rzekomych oryginalnych ziół Ojca Edmunda Szeligi, ostrzegamy wszystkich zainteresowanych i jednocześnie raz jeszcze podkreślamy, iż Ojciec Edmund Szeliga nie dał swej autoryzacji na sprzedaż ziół, czy też preparatów ziołowych w Jego imieniu żadnej z firm utworzonych poza granicami Peru. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nasza firma, Instytut Uncaria, została ukonstyuowana właśnie w Peru w roku 1999.

Zamów już dzisiaj!

kup nasze zioła

Bezpłatne konsultacje dot. leczenia

Bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny naturalnej z długoletnim asystentem Ojca Edmunda Szeligi, fitoterapeutą Markiem Lubińskim. W trakcie konsultacji dobierane są dla Państwa kuracje ziołowe (leczenie za pomocą ziół z Peru) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: ziola@uncaria.pl