SANGRE DE DRAGO


CrotonLechleriMuell. Arg., CrotonDraconoides

 


Sangre de Drago jest drzewem o wysokości od 10 do 20 m. Po nacięciu kory wypływa żywica o ciemno czerwonym

sangre_de drago

zabarwieniu. Główne składniki to flawolany (gallokatechina, katechina, epikatechina, epigallokatechina), pro antocyjanidyny, alkaoidtaspina, betanina, proantocyjanidynyolgomeryczne, solutarydyna, olejek eteryczny. Poza tym dihydrobenzafuranowelignany, fenole i ich pochodne, steroidy, nienasycone kwasy tłuszczowe, diterpenoidy, alkohol linalolowy, metylotymol, taniny, kwas benzoesowy, liczne pigmenty i wanilina.

 

Zastosowanie Sangre De Drago

Sangre de drago znane też jako Smocza krew znajduje zastosowanie w większości kuracji antyrakowych,czyli kuracji na raka metodą Ojca Szeligi. Stosuje się je wraz z Vilcacora, Maca, Tahuari, Graviola, Manayupa i innymi ziołami z Peru. Tak jak i inne zioła, jedynie w postaci naturalnej, czyli w tym przypadku żywicy. Sangre de drago wspomaga bardzo wydajnie leczenie chorób układu pokarmowego, wrzodów żołądka, dwunastnicy, jelit. Smocza krew ma bardzo silne działanie przeciwzapalne i antystatyczne. Skutecznie pomaga pozbyć się nadkwasoty żołądka. Sangre de drago stosowane zewnętrznie goi rany, nawet te powstałe na skutek odleżyn.  

Konsultacje dot. leczenia

Konsultacje z zakresu medycyny naturalnej z długoletnim asystentem Ojca Edmunda Szeligi, fitoterapeutą Markiem Lubińskim. W trakcie konsultacji dobierane są dla Państwa kuracje ziołowe (leczenie za pomocą ziół z Peru) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Nr telefonu: +48 784 676 154
E-mail: [email protected]