Świadectwa i certyfikaty Instystutu Uncaria

Instytut Uncaria od roku 2010 współpracuje z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (dawniej Akademia Medyczna), prowadząc wspólnie Wydziałem Farmacji WUM badania właściwości leczniczych ziół peruwiańskich, takich jak Vilcacora i inne. Rekomendacja naszego Instytutu wystawiona przez Warszawski Instytut Medyczny zamieszczona jest w galerii poniżej.

W chwili obecnej jedyną i wiarygodną gwarancją autentyczności i wysokiej jakości ziół peruwiańskich są certyfikaty eksportowe wystawiane przez upoważnione do tego peruwiańskie instytucje państwowe:

Uncaria LTD, będący bezpośrednim importerem oryginalnych ziół z Peru dysponuje tymi dwoma certyfikatami. Ich kopie załączone są zawsze do naszych produktów. Poniżej zamieszczamy wzory tych dokumentów, jako jedynych ważnych i gwarantujących autentyczność ziół przez państwo peruwiańskie.


certyfikaty

certyfikaty-02

certyfikaty-03


Jednocześnie pragniemy uczulić Państwa na różnego rodzaju „certyfikaty jakości”, itp., jakie różne firmy w Polsce i za granicą dołączają do swych produktów. Te dokumenty nie gwarantują tak na prawdę niczego, jeśli chodzi o oryginalność i pochodzenie oferowanych produktów, ponieważ są wystawiane przez instytucje prywatne, często pozostające w ścisłym związku handlowym z tymi firmami. Żaden z tych certyfikatów nie posiada autoryzacji właściwych organów państwowych w Peru.

PROSIMY UWAŻAĆ NA HOCHSZTAPLERÓW I GESZEFCIARZY !!!! W GRĘ WCHODZI LUDZKIE ZDROWIE I ŻYCIE!!!

Instytut Uncaria® jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do firmy Uncaria LTD jest zarejestrowanym w Polsce i Unii Europejskiej.